• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

Başlıkta da belirttiğimiz gibi, 'Sigortacılıkgüven işidir. 

Belki bir ömür boyu emek vererek edindiğiniz menkullerinizi, sağlığınızı ve canınızdan bile müstesna tuttuğunuz sevdiklerinizin hayat ve sağlıklarını güvenebileceğiniz ellere teslim etmek istemez misiniz ? 

Sorunuzun cevabı "EVET" ise;

20 yıllık bilgi birikimi, deneyim ve güvenin birleşimi ile oluşturduğumuz, sektörün önünde gelen aktörleri ile çözüm ortaklığı yapan acenteliğimiz, size hak ettiğiniz huzuru ve güveni temin etmek için gerekli tüm çabayı göstermekten kıvanç duyacaktır.
VİZYONUMUZ
- Sigortalıların ürün seçimlerinde, sigorta şirketleri ile yaptığımız iş ortaklıklarında, hasar anında verilen hizmet aşamasında, en çok tercih edilen ve beynelmilel alanda referans gösterilen sigorta acentesi olmak.

MİSYONUMUZ
- Sigortalılarımızın tüm sigorta ihtiyaçlarını tespit ve temin ederek sektörün önde gelen aktörleri ile yaptığımız iş ortaklıkları neticesinde geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermek.
- Çeyrek asıra yakın acentelik deneyimi ve derin mevzuat bilgimizle sigortalılarımızın bize ihtiyaç duyduğu her an onların yanında olarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak.
- Kaliteli ve yaygın satış ağımız ile sigortalılarımıza her zaman en iyi ve en hızlı hizmeti vermek. 
- İş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve sigortalılarımıza değer katmak. 
- Sigorta bilincinin arttırılarak sektörün gelişimine katkı sağlamak
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255
Hava Durumu
Takvim
Saat